Vánoční večírek

Vánoční večírek

Třetí prosincový páteční večer patřil tradičně pořádanému předvánočnímu večírku firmy. Konal se stejně jako v předchozím roce v sále a přilehlých prostorách restaurace v Dobroměřicích za účasti zhruba 240 zaměstnanců Fujikoki, jejich rodinných příslušníků a přátel. Po přivítání jednatelem panem Mitsuo Ishiim začala hrát k tanci a poslechu hudební skupina Parexil, vedená naším zaměstnancem Milanem Benešem. Jedna skladba střídala takřka „bez oddechu“ druhou a kapela dodávala smělosti nemálo přítomným, aby předvedli na parketu, že umí nejen dobře pracovat.

Po dobrých zkušenostech z předchozího večírku se hlavní programové číslo neslo v duchu „zaměstnanci zaměstnancům“. Mohli jsme se přesvědčit o pěveckých i instrumentálních vlohách naší nové mzdové účetní. Mile nás překvapila i skupina pracovníků montáže (o pracovnících v „neženském“ rodu se musím zmínit díky zapojení jediného muže) nejen choreografií a tanečními dovednostmi, ale i vtipně pojatým seznámením nezasvěcených diváků s úkoly a cíli na výrobních linkách. Byla to vpravdě výzva k dosahování hranic snů v produktivitě práce, tak třeba někdy v budoucnu se to stane skutečností?

Proběhlo již několikáté vyhodnocení výsledků ankety, lépe řečeno volby nej… zaměstnance. Pozornost upoutalo i slosování číslovaných vstupenek o dárkové poukázky.

Hudba hrála vytrvale až do popůlnočních hodin. Zaměstnanci se rozcházeli spokojeni, ostatně je čekalo již jen pár směn a pak vánoční dovolená.

Vánoční večírek 2016 1

Vánoční večírek 2016 2

Vánoční večírek 2016 3

Vánoční večírek 2016 4

Vánoční večírek 2016 5

Vánoční večírek 2016 6

Vánoční večírek 2016 8

Vánoční večírek 2016 9